Kurumsal

NAPAL, başta Türkiye olmak üzere nonwoven sektörüne “Yenilikçi Nonwovenlar Üretir” sloganıyla adından bahsettiren, tüm dünyaya küresel anlamda hitap eden, Tahsin Palazlı ve İsmet Palazlı kardeşler tarafından 1993 yılında Bursa’da kurulmuş olup, bu yolculuğa İstanbul/ Silivri’de 15.000m2 alana sahip Modern üretim tesislerinde devam ettiren bir aile firmasıdır.

NAPAL; üretimine tarak, kimyasal bağlama, termobonding sistemleriyle başlamış olup, Nonwoven teknolojileri sürekli değişip  yeni sistemlerin gelmesiyle birlikte , NAPAL kendi teknolojisini yapabiliyor olmasının sağlamış olduğu avantaj ile yenilenme yapısını sürdürebilir hale getirmiştir.

Napal Nonwovens; “ Yenilikçi Nonwovenlar Üretir” sloganıyla,  Nonvowen sektörüne bir çok inovasyon gerçekleştirmiş ve küresel pazara Niş ürünler tasarlamıştır. Bu yenilikçisi yapısını Türkiye de bir çok ilke imza atmasıyla yıllardır korumaktadır.

Türkiye’nin ilk  Suda Eriyen Tela, Airlaid Nonwoven ve Airlaid Nakış telalarının üreticisi olup, sektörde liderliğini pazara sunup bu liderliği de uzun yılladır küresel alanda da korumaktadır.

Tüm yenilikleri kendi sistemine entegre edebilmesiyle birlikte  tarak, kimyasal bağlama ve termobond sistemlerinden sonra  Türkiye’de bir ilke imza attığı Airlaid  kimyasal bağlama metodu ile üretimine başlamıştır. İlerleyen zamanlarda  yine Türkiye’de bir öncülüğe sahip olup  ilk kimyasalsız Airlaid üretimini su jeti sitemine dönüştürerek tüm dünyaya hitap eden üretimlerinde öncü sınıftaki yerini günümüze kadar korumuştur.

Napal olarak gelecek hedeflerimize yön veren iki temel unsur: Yenilikçilik ve değişime ayak uydurmak…Napal Nonwovens’ı bugünlere müşterilerine ürünlerini daha kaliteli, verimli ve fiyat avantajlı sunmak için aralıksız çalışması getirdi.
Bundan sonrası için Türkiye ve Dünya’da sektörde yaşanan hızlı değişimin bize sunmuş olduğu fırsatları yakalayıp yeni üretim teknolojilerini kullanarak yeni ihtiyaçlara cevap veren, sürdürülebilir, yüksek performanslı ve uygun maliyetli ürünler üretmek, sektörde farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak en büyük hedefimiz…

Görseller

Sertifikalar